Czy pierścionek z niebieskim oczkiem to dobry pomysł na prezent pod choinkę?

0
378
Czy pierścionek z niebieskim oczkiem to dobry pomysł na prezent pod choinkę?

Biżuteria to jeden z pomysłów na ponadczasowy prezent dla kobiety. Wiele pań nosi liczne ozdoby na co dzień, do pracy i na specjalne okazje. Mogą to być bransoletki, kolczyki czy pierścionki w różnym stylu – ważne, by je dopasować do looku. Jeśli nie wiesz, co wybrać, postaw na coś klasycznego – poniżej znajdziesz praktyczne wskazówki.

Biżuteria na prezent – trafiony upominek dla każdej kobiety

Niezależnie od okazji biżuteria będzie prezentem idealnym. Boże Narodzenie to doskonała okazja, by podarować swojej Drugiej Połowie, siostrze lub przyjaciółce coś wyjątkowego – może to być złota bransoletka z charmsem, para kolczyków czy też pierścionek z niebieskim oczkiem. Dzisiaj skupmy się na tym ostatnim elemencie – podpowiadamy, jak wybrać odpowiedni model i rozmiar.

Pierścionek z niebieskim oczkiem – elegancki i subtelny wybór

Bardzo modnym wyborem są pierścionki z niebieskim oczkiem. Barwa niebieska to ulubiony kolor większości z nas. Według wierzeń, kolor ten jest symbolem szczęścia, a osoba obdarowana będzie miała wiele pomyślności w życiu.

Pierścionek z niebieskim oczkiem – z szafirem. Najpopularniejszym kamieniem o barwie niebieskiej jest szafir. To kamień szlachetny o głębokiej, niebieskiej barwie. Pasuje do pewnej siebie kobiety, która ceni ponadczasowe ozdoby, klasykę i elegancję. Pierścionki z niebieskim oczkiem – m.in. z szafirem – są zaliczane do najpiękniejszych.

Pierścionek z niebieskim oczkiem – z tanzanitem. To ceniony i piękny kamień, który występuje tylko w Tanzanii. Został odkryty dopiero w XX wieku. Zwany jest „kamieniem magii”, bo wzmacnia życie wewnętrzne. Pozwala łączyć energię serca i umysłu, a także oczyszcza ze zmartwień. Pięknie prezentuje się i wpisuje w każdy styl.

Pierścionek z niebieskim oczkiem – z topazem. Jeśli szukasz pierścionka z niebieskim oczkiem, godny polecenia jest też topaz. Największą popularnością cieszą się modele o ciemnym kolorze. Topaz to symbol lojalności, miłości, uczciwości oraz dozgonnej przyjaźni.

Pierścionek z niebieskim oczkiem – jak rozmiar wybrać?

Poza designem kluczową kwestią jest wybór odpowiedniego rozmiaru pierścionka. Jeśli ma to być prezent dla ukochanej, siostry lub mamy, możesz dyskretnie sprawdzić ten, który już nosi. Wystarczy odrysować wewnętrzny obwód na kartce lub zmierzyć go suwmiarką. Możesz też zabrać go do salonu jubilerskiego i dokonać profesjonalnego pomiaru, jeśli jesteś w stanie zrobić to w tajemnicy. Jubiler zagwarantuje precyzyjny i trafiony wybór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here