Okulary zerówki dla kobiet – wybierz swój modny dodatek!

0
489
Okulary zerówki dla kobiet – wybierz swój modny dodatek!

Okulary zerówki dla kobiet to modny dodatek do każdej stylizacji. Okulary zerówki występują w najmodniejszych kolorach oraz kształtach oprawek. Oczywiście wybierając okulary zerówki po to, by uczynić nasz look bardziej trendy, warto zwrócić również uwagę na aspekt zdrowotny.

Co mogą dać nam okulary zerówki? Otóż oczywiście nie są to okulary korekcyjne i nie sprawdzą się w przypadku żadnej wady wzroku. Jeżeli jednak zakupimy okulary zerówki damskie z powłoką antyrefleksyjną, to pomogą nam one chronić wzrok na przykład podczas spędzania długich godzin przed monitorem komputera.

Okulary zerówki dla kobiet – jak wybrać odpowiedni kształt?

Najważniejsze podczas wyboru okularów są proporcje naszej twarzy, ponieważ odpowiednio dobrane okulary zerówki będą podkreślać to, co najlepsze w naszej twarzy właśnie i będą ukrywać mankamenty. Aby okulary zerówki były modnym dodatkiem, to przede wszystkim muszą wyglądać naturalnie i zapewniać komfort podczas noszenia. Wybierając oprawki, należy sprawdzić szerokość żuchwy, skroni oraz wysokość i szerokość nosa. Warto również wziąć pod uwagę odcień skóry oraz kolor oczu i włosów. To bardzo istotne, aby oprawki wyglądały jak najbardziej naturalnie, więc nie powinny zasłaniać brwi, szkła nie mogą dotykać rzęs i ogólnie okulary nie powinny optycznie powiększać twarzy. Jeżeli chodzi o komfort noszenia, to okulary zerówki dla kobiet nie powinny uciskać skroni ani nasady nosa.

Okulary zerówki dla kobiet – jak dobrać do stylizacji?

Przede wszystkim warto dobrać kolor oprawek do odcienia skóry (nie powinny się zlewać), ale również do stylu ubierania się. To znaczy, wybierając dane oprawki musimy wiedzieć, czy mają one kontrastować ze strojem, czy też podkreślać stylizację. Nasz charakter będzie również bardzo ważnym elementem w tworzeniu naszego wizerunku. Na przykład dla jednej kobiety „mała czarna” podkreślona okularami zerówkami w intensywnym czerwonym kolorze będzie idealnym wyborem, natomiast dla drugiej „mała czarna” tylko z zerówkami w czarnych oprawach będzie strzałem w dziesiątkę. Zarówno pierwsza, jak i druga stylizacja będzie super pod warunkiem, że będziemy się w nich czuć piękne. Okulary zerówki dla kobiet muszą pasować do stroju jak torebka lub buty i to nie ulega żadnej wątpliwości. Dlatego warto również dane kształty oprawek zestawiać z odpowiednimi ubraniami. Zerówki o kocim kształcie będą się pięknie prezentować z rozkloszowaną spódnicą do kolan i bluzką z dużym okrągłym dekoltem, natomiast prostokątne oprawki podkreślą ołówkową sukienkę z zabudowaną górą. Są to oczywiście tylko przykłady, które warto wziąć pod uwagę, natomiast najważniejsze będzie to, w czym czujemy się najlepiej. Okulary zerówki dla kobiet to ogromny wybór oprawek i bez wątpienia każda pani znajdzie dla siebie odpowiednie fasony. Nie bójmy się eksperymentować w stylizacjach, pokazujmy własny styl i charakter. Używajmy okularów zerówek jako modnego dodatku do naszego codziennego stroju, jednocześnie dbając o wzrok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here