Praktyczny biustonosz dla pani z dużym biustem

0
744
Praktyczny biustonosz dla pani z dużym biustem

Duże piersi wymagają odpowiedniego stanika, który ma nie tylko znaczenie praktyczne, ale także zdrowotne. Źle dobrany model powoduje wyraźnie odczuwany dyskomfort oraz wpływa na samopoczucie. Może też prowadzić do wad postawy, a w konsekwencji rodzić bóle kręgosłupa. Wybierz odpowiedni biustonosz, a unikniesz przykrych konsekwencji.

Posiadaczki większych piersi, potrzebują mocnych i odpowiednio profilowanych wersji. Nie oznacza to, że są skazane wyłącznie na nieestetyczną garderobę. Seksowna bielizna również leży w zasięgu ich ręki, dlatego że nowoczesne biustonosze są funkcjonalne – łączą solidność, praktyczność i estetykę. To bielizna, która podąża za potrzebami kobiet.

Jaki wybrać biustonosz dla dużych piersi?

Świetnie sprawdzają się biustonosze z pełną miseczką, czyli wariant full cup, który obejmuje całe piersi. Wyróżniają go nieco szersze ramiączka, dzięki czemu zapewniają lepsze podtrzymanie. Specyficzne połączenie między miseczkami jest szersze niż w innych modelach, dzięki temu optycznie piersi są szerzej rozstawione. Biustonosze półusztywniane to kolejna propozycja dla większego biustu. W fasonie stanika dolna część jest wzmocniona pianką lub gąbką, natomiast górną część stanowi miękki materiał – koronka lub półprzejrzysta siateczka z haftem. W fasonach usztywnianych konstrukcja miseczki modeluje cały kształt piersi, jednak fason nie musi mieć wkładek powiększających biust. Miękkie biustonosze dedykowane dużym biustom mają wszyte boczne fiszbiny, które dobrze podtrzymują.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Wybieraj szerokie i podwójne ramiączka. Lepiej znoszą większe obciążenia, nie wbijają się w skórę i nie ocierają. Panie z dużymi piersiami powinny szukać modeli co najmniej z trzema haftkami i z możliwością regulacji. Ciężar biustu praktycznie w całości utrzyma się na obwodzie biustonosza, dlatego taka ilość haftek jest istotna. Miseczki powinny być zawsze zabudowane, wtedy całkowicie obejmą piersi i zapobiegną ich wypadaniu. Świetnie wymodelują i uformują biust, prezentując go w zgrabny i estetyczny sposób. Koniecznie zwróć uwagę także na biustonosz push up – wbrew pozorom model z wypełnieniem nie jest przeznaczony tylko do podtrzymywania małego biustu. Dobrym wyborem są wersje o właściwym wyprofilowaniu i pełnych miseczkach. Efekt uniesienia jest zalecany także paniom, których piersi utraciły jędrność. Jeżeli potrzebujesz wersji bez ramiączek, szukaj modeli plus size, które mają dobrze wzmocniony obwód. Na nim utrzyma się biust. To specjalne konstrukcje, które mają wszyte dodatkowe, silikonowe paski. Kupuj gatunkowo jakościowe egzemplarze, które powstają pod sprawdzoną marką, specjalizującą się w konfekcji biustonoszy o dużym rozmiarze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here