Kolor roku 2022 wybrany! – sprawdź jaki odcień będzie królował na paznokciach kobiet przez cały rok

0
1280
Kolor roku 2022 wybrany! - sprawdź jaki odcień będzie królował na paznokciach kobiet przez cały rok

Nowy rok 2022 oznacza nowe trendy zarówno w dziedzinie mody, jak i manicure. Wiele kobiet podążających za trendami z niecierpliwością czekało, aż do wiadomości publicznej zostanie przekazana informacja dotycząca koloru roku. Oficjalnie firma PANTONE potwierdziła, że w tym roku królować będzie kolor o nazwie 17-3938 Very Peri, czyli przepiękna, fioletowa barwa. Jesteśmy przekonani, że tego typu odcień doskonale będzie się prezentować zarówno na paznokciach, jak i w ubraniach, makijażach, czy poszczególnych dodatkach. Jesteś wielbicielką wyjątkowych stylizacji hybrydowych na swoich paznokciach, która chciałaby zaopatrzyć się w produkt w najbardziej rozchwytywanym odcieniu tego roku? Marka Palu może pomóc Ci w osiągnięciu tego celu!

Manicure hybrydowy 

Najmodniejszy kolor tego roku w ofercie Palu

Palu to marka, która sukcesywnie powiększa swoje imperium kosmetyczne o coraz to lepsze jakościowo produkty. W swojej ofercie posiada nie tylko lakiery hybrydowe, ale również bazy, topy, żele budujące, a także urządzenia kosmetyczne. W kolekcjach stworzonych przez Palu znajdziesz m.in. odcienie bardzo zbliżone do koloru roku 2022 wybranego przez firmę PANTONE. Mowa tutaj o lakierach w następujących odcieniach: Hongkong V1, Hongkong V5, Winter in Oslo OS5 oraz Vienna VI01. Posiadają one przepiękną, fioletową barwę, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Dobrą wiadomością jest również fakt, iż każdy z wymienionych odcieni znajdziesz na stronie internetowej ladiosa.pl w zaskakująco niskich cenach!

Lakiery Palu w hurtowni La Diosa

Hurtownia kosmetyczna La Diosa od wielu lat prowadzi swoją działalność na terenie Lublina. Swoją popularność oraz cenne zaufanie wśród klientek zdobyła, dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów. Na stronie internetowej hurtowni znajdziesz zarówno produkty do stylizacji paznokci, makijażu, jak i pielęgnacji całego ciała. Do jednych z produktów cieszących się dużym powodzeniem wśród kobiet w różnym wieku należą lakiery hybrydowe Palu. Występują one w wielu odsłonach kolorystycznych. Najmodniejszy odcień tego roku również znajduje się w palecie kolorystycznej marki, o czym przekonasz się, odwiedzając stronę internetową ladiosa.pl. Sprawdź sama!

Lakiery Palu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here