Bezpieczne oczyszczanie twarzy u kosmetyczki w Siedlcach – gdzie warto pójść?

0
262
Bezpieczne oczyszczanie twarzy u kosmetyczki w Siedlcach – gdzie warto pójść?

Kryteria oceny miejsca, w którym można bezpiecznie poddać się zabiegowi kosmetycznemu, zdają się jasne. Kosmetyczka musi być doświadczona i mieć odpowiednią wiedzę, powinna pracować na nowoczesnym sprzęcie i używać bezpiecznych produktów. Miejsce powinno być czyste i znane klientom. Nie może to być gabinet widmo o niejasnych opiniach. W rzeczywistości jednak, gdy odwiedzamy przeciętny salon kosmetyczny w Siedlcach, trudno jest nam rozeznać się, z czym mamy do czynienia. Czy jest to miejsce, z którego wyjdziemy z głębokimi podrażnieniami skóry, czy może będziemy zaskoczeni wynikiem?

Pewną podpowiedzią jest zawsze internet. Strona internetowa kosmetyczki powinna powiedzieć nam wiele o tym, kim są pracownicy wykonujący zabiegi na twarz Siedlce w danym miejscu oraz jaka jest rozległość oferty. Bardzo ważne są też rzetelne opinie. A te znajdziemy zarówno w mediach społecznościowych, jak i na portalach takich jak Booksy. Zdecydowanie też warto popatrzeć na zdjęcia z efektami przed i po, którymi chwalą się rzetelne salony urody.

Piękna SPA w Siedlcach

Jednym z miejsc, do których kieruje nas wyszukiwarka Google w odpowiedzi na nasze poszukiwanie rzetelnego miejsca do zrobienia solidnego oczyszczania twarzy w Siedlcach jest gabinet Piękna SPA. Zabiegi oczyszczania twarzy oferowane przez gabinet określone są jako zabiegi kwasowe. Mamy również do wyboru manualne oczyszczanie twarzy, z dodatkiem zielonej glinki do cery tłustej i trądzikowej. Ceny są umiarkowane, jednak przed udaniem się na miejsce nie jestesmy pewni, czy za jednorazowy zabieg zapłacimy 360 zł, czy 180 zł. Spoglądając na zdjęcia w wizytówce Google szybko przekonujemy się, że miejsce jest bardzo schludnie, wyglądające profesjonalnie, jednak bardzo kojarzące się ze SPA. Mówi nam o tym też mnogość zabiegów sfokusowanych wokół szeroko pojętego relaksu i odnowy biologicznej. Trudno powiedzieć, kim są osoby, które wykonują zabiegi, bo na stronie, poza informacją, że są to specjaliści wciąż uczestniczący w kursach, nie zamieszczono żadnych konkretnych informacji o tych osobach. Podsumowując, miejsce jest warte uwagi jako dobre do wykonania depilacji, masażu, jednak jeśli chodzi o inwazyjne metody, uważamy, że należy przyjrzeć się z uwagą i dokładnie pytać o szczegóły przed przeprowadzeniem obarczonego ryzykiem zabiegu na twarz. 

Willa SPA w Siedlcach

Kolejne miejsce, w którym można zrobić oczyszczanie twarzy w Siedlcach, to słynna Willa SPA. Jak sama nazwa wskazuje, może być to salon kosmetyczny w Siedlcach sfokusowany na oferowaniu klientom szerokiego wachlarza soft zabiegów pielęgnacyjnych i relaksujących, a niekoniecznie miejsce wysokowyspecjalizowane w fachowych zabiegach inwazyjnych. Nie mylimy się. Po wejściu na stronę szybko orientujemy się, że Willa to miejsce z saunami, fryzjerem, gabinetem rehabilitacyjnym, gabinetem kosmetycznym. Szeroki misz masz. Wchodzimy jednak na podstronę tego salonu kosmetycznego w Siedlcach z usługami kosmetycznymi i widzimy w pierwszej kolejności reklamę konkretnych kosmetyków. W tym momencie nasze zaufanie do tego miejsca spada do zera, bo typujemy, że po wejściu do gabinetu z konkretnym, indywidualnym problemem skórnym, prawdopodobnie nie dostaniemy tego, czego potrzebujemy my jako indywidualni pacjenci, a zostanie nam prawdopodobnie “wciśnięty” w pierwszej kolejności produkt marki partnerskiej dla Willi. Mimo że głębsza analiza oferty ukazuje to miejsce jako dość dobrze przygotowane do podejmowania klientów chętnych na różnorodne zabiegi (mamy tutaj kriolipolizę, endermologię LPG, zabieg złuszczający Geno, Dermapen i oczyszczanie wodorowe), to nadal nie wiemy o nim wystarczająco wiele, aby zdecydować, że wśród  fryzjerów, masażystów i kosmetyków znajdzie się specjalista, który pokieruje nami, gdy będziemy mieć cerę problematyczną. Jednak dla osób, które wiedzą, czego potrzebują, np. zabiegu Dermapen, jest to miejsce do rozważenia. 

EstClinic w Siedlcach

Kolejny punkt na mapie Siedlec to EstClinic. Jest to klinika medycyny estetycznej, zbudowana na zabiegach wysokospecjalistycznych, wykonywanych przez lekarzy. Nie ma tutaj usług typowo beauty, typu pedicure, zabieg parafinowy na dłonie, czy depilacji woskiem. Mamy natomiast szeroką ofertę zabiegów na twarz i na ciało: niwelujących zmarszczki, odmładzających, kondycjonujących, odchudzających oraz zabiegów ratujących włosy ( w klinice przyjmuje trycholog oraz lekarz medycyny, wyspecjalizowany w leczeniu otyłości). Mamy ofertę konsultacji dietetyka oraz lekarza medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane są ze znieczuleniem lub bez, w zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjentów. Ze względu na to, że jest to klinika z lekarzami, można być pewnym, że będą gotowi na to, aby szybko i sprawnie zareagować w razie jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub nieplanowanych. Jest to szczególnie istotne nawet nie wtedy, gdy idziemy na prosty zabieg oczyszczania twarzy, ale wówczas, gdy decydujemy się na procedurę z przecinaniem ciągłości skóry. Trzeba też przyznać, że nawet zwykłe oczyszczanie twarzy Siedlce wykonywane przez osobę, która ma szerokie spectrum wiedzy z zakresu medycyny, bo ukończyła tę medycynę, jest usługą wzbudzającą zdecydowanie większe zaufanie już na starcie. Czy za tę jakość trzeba zapłacić kilkukrotnie więcej? Okazuje się, że nie. Ceny są bardzo konkurencyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here